/Files/images/Pedagogy/Popova.jpgПопова Галина Миколаївна

Гурток “Виготовлення сувенірів” працює на базі Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25. Керівником гуртка вже другий рік є Попова Галина Миколаївна. Членами гуртка є учні 1-6 класів.

Мета занять з гуртківцями – навчити дітей бачити та відчувати красу навколишнього середовища; розвивати здібності дітей відображати цю красу у своїх роботах; розвивати вміння творчо, з фантазією підходити до виконання завдання, намагаючись відходити від механічних прийомів при виготовленні виробу.

Завдання та діяльність гуртка спрямовані на творчу самореалізацію особистості. Залучати дітей до світу прекрасного, навчати звертати увагу на красу речей, які їх оточують у повсякденному житті, розвивати у дітей наполегливість, цілеспрямованість, повагу до людини, праці, старанність, допитливість.

Заняття в гуртку виготовлення сувенірів допомагає дітям розумно й цікаво проводити свій вільний час, пробуджує допитливість, любов до знань.

Діти, які працюють в гуртку, працюють із захопленням. Своєю відмінною роботою радують вчителя, батьків, бабусь, дідусів. У дітей розвиваються естетичний і художній смак, удосконалюються навики і уміння.


Галерея "Гурток “Виготовлення сувенірів”"

Кiлькiсть переглядiв: 336