Інформація про заклад та адреса:

м.Черкаси, вул.Смілянська, буд.132

тел. (0472) 63-47-28, 63-45-71, 63-65-33

ел.почта obdarovaniditu@ukr.net

Історія створення закладу

Відлік юннатівського руху ведеться з 1925 року, а його історія на Черкащині починається з дня утворення в січні 1954 року Черкаської області та відкриття в лютому цього ж року обласної станції юних натуралістів.

За час існування заклад неодноразово змінював назву.

- 2003 рік заклад перейменовано в обласний Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

- 2007 рік заклад реорганізовано в обласний Центр еколого-натуралістичної творчості, малу академію наук учнівської молоді.

- 2013 рік... за рішенням виконавчого комітету Черкаської обласної ради створено Комунальний заклад "Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради".

За роки діяльності позашкільного навчального закладу школу юннатівського гарту пройшли тисячі черкащан.

Черкаський обласний Центр роботи з обдарованими дітьми займає площу 4 га землі, де розташований учбовий корпус площею 2500 м2 з кабінетами, лабораторіями для занять, актовою залою на 180 місць (по-сучасному відремонтована в 2006 р.). Для навчально-дослідницької роботи учнів обладнано 2 теплиці, парникове господарство, земельна дослідна ділянка з усіма відділами, дендропарк, сад та „зелений” клас. Започаткований в 70-ті роки живий куточок переріс в Черкаський зоопарк.

В складі МАН працює 8 відділень: фізики та астрономії, математики, економіки, історико-географічне, філології та мистецтвознавства, технічних наук, комп’ютерних наук та відділення біології, екології, хімії, аграрних наук і наук про людину.

Кiлькiсть переглядiв: 1589